Fundacja Zwierzęta niczyje

Wszystkie fundacje
Działamy głównie na terenie Suwałk ( woj. Podlaskie). Nasza Fundacja nie tylko zajmuje się niesieniem pomocy bezdomnym zwierzętom w myśl zasady:
"wszystkie zwierzęta są nasze", lecz także angażuje się w działania edukacyjne, promujące życie bez czynienia krzywdy. Organizujemy happeningi w naszym mieście: Zerwijmy łańcuchy, Dzień bez futra, Dzień Wegetariański, Bieg na "Cztery Łapy", Wystawę psów nierasowych. Większość osób działających w Fundacji to wegetarianie.
W 2016 roku po licznych protestach, petycjach, wywalczyliśmy zakaz pokazów cyrkowych na gruntach miejskich ! Realizujemy projekt w szkołach I-VI, edukujemy dzieci, ponieważ w najmłodszych nadzieja!
Leczymy zwierzęta, opiekujemy się nimi, szukamy im domów. Ciężko jednak
z domami tymczasowymi. Cały czas jest ich za mało. Ten fakt bardzo nam ciąży, poniewaz podopiecznych przybywa. Mamy do uzytku tylko 3 kojce, jeden koci kontener i pomieszczenie na małą izolatke. Organizujemy zbiórki, loterie fantowe, bazarki z których cały dochód przeznaczamy na naszych podopiecznych. Mamy parę podopiecznych w hotelikach. Utrzymujemy się z darowizn.
Działamy wolontariacko - w naszym wolnym czasie, nikt nie jest zatrudniony
w Fundacji. Działamy, bo widzimy ogromne cierpienie zwierząt w schroniskach, bo chcemy walczyć z bezdomnością, bo one głosu nie mają. Wspierając nas, udostępniając nasze wydarzenia, adoptując bezdomniaka, przelewając grosik na nasze działania - Ty również jesteś częścią Fundacji.

Lubisz czytać?

My lubimy również pomagać

Zarejestruj się i wspieraj fundacje, które pomagają zwierzętom z Twojej okolicy. Masz na to wpływ, więc nie czekaj!